בוריס וולפמן הוא איש העסקים והיזם של העידן החדש. יש בו שילוב נדיר של אמונה בעבודה קשה והתמדה יחד עם חדשנות ויצירתיות בלתי פוסקות. שילוב תכונות זה מתבטא דרך שיתופי הפעולה הפוריים שהוא יוצר בעסקיו, בארץ וברחבי העולם, הוא גם זה אשר מקדם את הצלחתו והצלחת כל שותפיו מתוך אמונה שכל הצדדים חייבים להרוויח.

חברתו של וופלמן, ROYAL INNOVATIVE, מקדמת בשנים האחרונות מספר תחומים עסקיים בתחום הסחר והיזמות הבין לאומיים. פעילותה הענפה של החברה כוללת, בין השאר, סחר ושיווק של מוצרי גלם כגון ברזל, דלקים, זהב ויהלומים, מים מינרליים, פירות וירקות, מוצרים מתכלים ועוד. החברה שואפת תמיד להתרחב לתחומים חדשים ונוספים וליצור עוד שיתופי פעולה, מתוך אמונה כי זוהי הדרך להיטיב עם שוק הסחר והיזמות בעידן המודרני ולקדם אותו.

שיתופי פעולה בדגש על מומחיות ואיכות

כאמור, חברת ROYAL INNOVATIVE N, מתמחה בתחומים רבים ומגוונים. לאחרונה החברה הייתה מעורבת בעסקה גדולה של קניית שמן קנולה טורקי ושיווקו בישראל. החברה מייבאת את השמן ומשווקת אותו באופן ישיר לרשתות סופרמרקטים שונים בארץ. עסקה זו יוצאת דופן בגודלה, היא מעמיקה את שיתוף הפעולה העסקי בין המדינות וכולם מרוויחים ממנה, החל ביצרנים המקומיים בטורקיה וכלה בקהל הצרכנים הישראלי, שנהנה ממוצר איכותי במחיר שווה לכל כיס.

כל שותפיו העסקיים של מר וולפמן הם שותפים אשר נבחרו בקפידה. הם מדגם מייצג של אנשי המקצוע הטובים והמומחים ביותר בתחומם. באופן זה מבטיח וולפמן כי העסקאות שייצרו ויקדמו יחד יהיה עסקאות מצליחות ורווחיות. היזם המצליח מקיף עצמו במומחים, כל מומחה בתחומו, וכך בוריס וולפמן זוכה ליתרון משמעותי מול המתחרים, והחברה שלו זוכה למיתוג יוקרתי ולהצלחות רבות.

דוגמה טובה נוספת לשיתוף פעולה פורה שכזה הוא שיתוף הפעולה שרקם וולפמן עם מגדלי פירות וירקות בטורקיה. לחברת ROYAL INNOVATIVE יש הסכם בלעדיות עם מגדלי פירות וירקות במדינה זו, והיא אחראית על תהליכי האריזה, השיווק, היבוא והייצוא של פירות הדר, תפוחי עץ ומגוון ירקות. החברה משווקת את התוצרת החקלאית במדינות רבות, בעיקר באירופה, לאחר שהחברה חתמה על שורת הסכמים עם חברות מובילות בתחום.

כדאי לדעת כי לחברה של היזם וולפמן ישנם שני בתי אריזה בטורקיה – אחד בעיר ספרטה, בו נארזים תפוחי עץ ומשם נשלחים לישראל ולרחבי העולם, והשני לפירות הדר בעיר מרסין. מעצם האחריות שלקחה חברתו של וולפמן על כל תהליכי האריזה, השיווק והסחר של פירות וירקות אלו היא הבטיחה לחקלאים ולמגדלים המקומיים פרנסה קבועה ויציבה.

פתרונות אשראי ומימון

תחום נוסף אשר נכנסה אליו לאחרונה חברת ROYAL INNOVATIVE הוא תחום המימון ומתן פתרונות אשראי לעסקאות בתחום הסחר והיזמות. לאחר שנים רבות של עבודה בתחום זה, ומתוך הניסיון הרב והידע המעמיק שצבר, החליט בוריס וולפמן כי כעת הוא יכול לתרום בחזרה ולסייע לאנשי עסקים ויזמים מתחילים אשר מעוניינים להיכנס לשוק היזמות.

בעלי עסקים אשר רוצים להרחיב את פעילותם הבינלאומית יכולים לפנות לוולפמן או לאחד מנציגיו המקומיים הפרושים ברחבי העולם, ולקבל ייעוץ, ליווי ומימון לעסקאותיהם הראשונות. תחושת הביטחון שמקבלים יזמים מתחילים אלו מחברתו של וולפמן היא שמאפשרת להם לפרוש כנפיים ולעוף על כנפי ההצלחה. במקרים רבים נציגי חברתו של וולפמן הם אנשי עסקים מקומיים בעצמם, מה שמאפשר להם להבין בצורה טובה יותר את השוק המקומי ולסייע ליזמים המקומיים להתרחב אל שווקים חדשים. בחלק מהעסקאות שממומנות על ידה לוקחת חברת ROYAL INNOVATIVE חלק פעיל.

בוריס וולפמן מאמין בכל ליבו כי כאשר הוא מסייע לבעלי עסקים ויזמים אלו הוא מיטיב עם שוק הסחר הבין לאומי כולו, וכך נוצר מעגל מתמשך של תרומה ורווח שכולם נהנים ממנו. אמונה זו היא אחת מהדוגמאות שהופכות את וולפמן לאיש עסקים נדיר כל כך בנוף, יזם אשר מביא אלינו חשיבה חדשנית ויצירתית אשר אינה עסוקה רק ברווח והפסד אלא רואה את השוק כולו בראייה רחבה ומעמיקה יותר. בשל כך מהווה גם וולפמן השראה ליזמים צעירים, אשר שואפים ללכת בדרכו.

וולפמן ממשיך לפעול בשוק הישראלי המקומי ובמגוון רחב של יעדים בחו”ל. סיפור הצלחתו מהווה מודל לחיקוי עבור יזמים רבים בעידן החדש והמודרני, וכדאי לעקוב אחרי היזמות העסקית שלו כדי ללמוד ממנו.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments